Матрас надувной двухместный Intex 64144 с подголовником, 183х203х25 см, черный




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надувний матрац цієї моделі відноситься до серії King. Ліжко двоспальне, з підголовником, виготовлене з високоякісного полівінілхлориду з параметрами:
- · висота з підголовником - 30 см
- · ширина – 183 см
- · Довжина - 203 см
- · Висота -25 см
- · Плотність - 0,50 мм.
Конструкція виробу продольна, вертикально-балкова Fiber-Tech. Максимальне навантаження, передбачене заводом-виробником, становить 273 кг.
Для покриття поверхні використано флокований матеріал. Даний вид покриття поєднує в собі практичність гнуткого покриття з протиковзкими властивостями, що відрізняється зносостійкістю та гіпоалергенністю. Товщина покриття складає – 0,38 мм.
У здутому стані ліжко не займає багато місця, його зручно зберігати біля шафи або на балконі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Черный |
| Комплектация насосом | Нет |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Количество воздушных камер | 7 |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 273 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип насоса | механический ножной, Механический ручной |
| Материал изготовления | |
| Боковые стенки изделия | ПВХ |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 2030 мм |
| Ширина | 1830 мм |
| Комплектация | |
| Руководство по эксплуатации | Да |
| Заплатка-самоклейка | Да |
| Подушка-подголовник | Да |
| Ремонтный комплект | Нет |
- Цена: 1 470 ₴

