Ультразвуковий портативний зволожувач повітря "Магічна тінь" Magic Shadow, білий
Розпродаж 🔥
-16%



У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ласкаво просимо в наш інтернет-магазин, де ми представляємо вам Humidifier Magic Shadow - ваш найкращий супутник для розслаблення, освіження та відновлення! 🌙✨
🌬️ Розслаблюючий, Освіжаючий, Що Відновлює: Humidifier Magic Shadow варіюються від зниження втоми до полегшення безсоння та зниження психічного стресу. Настав час насолодитися гарним нічним сном та енергійним ранком. 💤🌅
Основні особливості та характеристики:
- Місткість: 200 мл
- Розрахований на площу: 20-25 кв.
- Автовимкнення: (при недостатній кількості води)
- Підсвічування: триколірне (червоний, зелений, синій)
- Потужність: 3.5W
- Розміри: 213x70x66 мм.
- Ароматизація: є
- Управління: механічна кнопка
- Живлення: від USB
Зверніть увагу, щоб уникнути поломок пристрою, рекомендується використовувати очищену / дистильовану воду, щоб запобігти утворенню білого кальцинованого нальоту. 🚱
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
|---|---|
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Ароматизация | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 0.14 кг |
| Высота | 213 мм |
| Глубина | 66 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Применение прибора | Для больниц, санаториев, пансионатов, Для детской комнаты, Для офисов и других коммерческих объектов, Для дома, квартиры |
| Объем резервуара для воды | 0.2 л |
| Рекомендуемый объем помещения | 25 куб. м |
| Потребляемая мощность | 3.5 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Очиститель/увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип управления | Механическое |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка | Да |
| Тип установки | Настольный |
- Цена: 485 ₴

